Contact

Voorzitter

Mevr. J.M. (Jeanette) Jansen
Mobiel nr.: 06 – 14180197
E-mailadres: voorzitter@gpjk.nl

Secretaris
Dhr. J. (Jesper) Kraakman
Mobiel nr.: 06 – 21196234
E-mailadres: secretaris@gpjk.nl

Penningmeester
Mevr. E. (Eva) Visser
Mobiel nr.: 06 – 43697913
E-mailadres: penningmeester@gpjk.nl

Bestuurslid Scholenprojecten
Mevr. I. (Iris) van der Weide
Mobiel nr.: 06 – 41745458
E-mailadres: scholenprojecten@gpjk.nl

Bestuurslid Organisatie

Dhr. N. (Niels) Hoogerheijde
Mobiel nr.: 06 – 29295732
E-mailadres: organisatie@gpjk.nl

Bestuurslid Promotie & Vice-voorzitter 

Dhr. F. (Ferin) Imeci
Mobiel nr.: 06-11289268
E-mailadres: promotie@gpjk.nl

Het gehele Bestuur kan gecontacteerd worden door een e-mail te sturen naar bestuur@gpjk.nl.

 

Adresgegevens
Stichting GPJK
Postbus 1660
Nieuwe Ebbingestraat 33
9701 BR Groningen