Contact

Voorzitter

De voorzitter kan men contacteren in verband met zaken zoals interviews.

Dhr. M. (Matt) Veerkamp
E-mailadres: voorzitter@gpjk.nl
Tel. nr.: +31 6 27 90 25 38

Secretaris & Vice-voorzitter

Als U niet weet wie U moet hebben, contacteer dan de secretaris.

Dhr. M.V. (Max) Valk
E-mailadres: secretaris@gpjk.nl
Tel. nr.: +31 6 87 72 09 92

Penningmeester

Als U vragen heeft over de financiën van het GPJK of U moet iets declareren bij ons bestuur, neem dan contact op met de penningmeester.

Mevr. I. (Iris) van der Weide
E-mailadres: penningmeester@gpjk.nl
Tel. nr.: +31 6 41 74 54 58

Bestuurslid Scholenprojecten

Voor vragen en opmerkingen omtrent de scholenprojecten (op mbo’s en middelbare scholen) kunt U terecht bij het bestuurslid scholenprojecten.

Dhr. J. (Joris) Seinen
E-mailadres: scholenprojecten@gpjk.nl
Tel. nr.: +31 81 46 28 70

Bestuurslid Organisatie

Heeft U een vraag over een specifiek evenement, of heeft U een voorstel voor een samenwerkingsproject? Neem dan contact op met het bestuurslid organisatie.

Dhr. M. (Matthijs) Bos
E-mailadres: organisatie@gpjk.nl
Tel. nr.: +31 6 53 87 60 66

Het gehele Bestuur kan gecontacteerd worden door een e-mail te sturen naar bestuur@gpjk.nl.